Макаби (Беер Шева) измъчи втория състав на "сините" за 0:0

Елат
 Андрей Андреев
 пратеник на "Стандарт"

Масажистите на Левски спасиха живота на израелец. Те се намесиха спешно, след като видяха, че един от гостите на хотел "Меджик Сънрайс Клуб" колабира в жегата. Приятелката му започна да вика за помощ и да пищи. Левскарите успяха да свестят човечеца, който се гърчеше на земята, с изкуствено дишане и сърдечен масаж. Те получиха благодарности и похвали за бързата реакция от лекарския екип на "сините". От началото на подготовката хора на Левски за втори път спасяват живота на чужденец. В Кипър д-р Жан Филипов върна от оня свят футболист на руския Луч-Енергия.
 Вторият състав на "сините" се измъчи за 0:0 с Макаби (Беер Шева). 11-ите в местната "Б" група играха изключително грубо и превърнаха контролата в корида. Съдията отмени гол на Валери Домовчийски в 14-ата минута и попадение на Макаби след почивката заради засади. От титулярите на Левски играха само Домовчийски и Милан Коприваров.
 На тренировката преди мача Богомил Дяков се опита да кръшка и вбеси треньора Станимир Стоилов. Младокът се хвана за крака и обяви, че е контузен, но Мъри отсече, че ще го пусне титуляр. В лазарета са Ричард, Емил Ангелов и Станислав Ангелов, които ближат рани от контролата с Динамо (Минск). За 27-ия си рожден ден Асен Букарев пък получи торта от ръководството и на хотел "Меджик Сънрайс Клуб". Днес "сините" ще се изправят срещу четвъртия в Първа дивизия Бней Йехуда.